#1 2008-02-10 15:02:47

Dharkh

Sitfak Team (Administrator)

597271
Skąd: Zło(tów)
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Małe niedogodności.

Tutaj moze wymienie pare niedogodnosci ktore w najblizszych miechach zostana naprawione przez serwis.Mianowicie:jesli sie ustawi jezyk forum na angielski to radzilbym nie pisac typowo polskimi znakami bo zamiast typowo polskich znakow pojawia sie blizej nieokreslone znaczki, literki itp.Po drugie z dzialach "Inne zespoly muzykow Totem" i "Pytania do zespolu" zostały zrobione sub-fora, wszystko by bylo dobrze gdyby nie to ze jak sie napisze nowego posta w tym sub-forum nie widac ze zostal on napisany, w takim sensie ze sam post jest, mozna pisac posty itp i wszystko ladnie chodzi, ale na glownej stronie forum nie widac ze ten post zostal napisany, dopiero jak sie wejdzie w kategorie "Inne Zespoly..." to widac ze na przyklad wlasnie cos napisalem w "Sceptic".Miejmy nadzieje ze serwis to jakos w terminie naprawi.

Offline

 

#2 2008-02-12 20:31:45

z00rd

New

Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Małe niedogodności.

zauwazylem nastepujacy problem: jak napisze posta to mam oznaczona ze w danym temacie sa [nowe posty]... troche mylące ponadto nawet jesli obejrze dany temat to oznaczenie "nowy post" nie znika, znika jedynie po kliknieciu w napis [nowe posty]

pozdr

Ostatnio edytowany przez z00rd (2008-02-12 20:32:52)

Offline

 

#3 2008-02-12 21:53:07

Dharkh

Sitfak Team (Administrator)

597271
Skąd: Zło(tów)
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Małe niedogodności.

Tyy no fakt, dobrze ze mowisz !.Szczerze mowiac sam tego niezauwazylem.w kazdym razie dzieki, jak sie da to cos z tym zrobie.

Po zwróceniu sie z tym problemem do serwisu otrzymalem następujaca odpowiedz:
"To jest częste pytanie, nie da się z tym nic zrobić, oprócz kliknięcie w przycisk Oznacz nowe posty jako przeczytane".Dodam, że bynajmniej narazie sie z tym nic nie da zrobic.

Btw typowo polskimi znakami można już pisać.

Ostatnio edytowany przez Dharkh (2008-02-12 23:53:47)

Offline

 

#4 2008-02-17 03:46:30

z00rd

New

Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Małe niedogodności.

hehe, typowa fachowa porada.. w wolnym tlumaczeniu "odp.. sie"...; ewidentny blad w ktoryms ze skryptow php
byloby spoko gdyby ta opcja nie byla dostepna tylko globalnie, tzn oznaczanie wszyyystkich postow naraz.

pojawia sie pytanie czemu PunBB zamiast sprawdzonego PhpBB ?

jak juz sie czepiac konsekwentnie to denerwuje troche fakt ze po zaladowaniu stronki widze jej dolną czesc bez wzgledu na przegladarke mniejwiecej anglojezyczna czesc forum

pozdr!

Ostatnio edytowany przez z00rd (2008-02-17 03:49:33)

Offline

 

#5 2008-02-17 12:57:48

Dharkh

Sitfak Team (Administrator)

597271
Skąd: Zło(tów)
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Małe niedogodności.

No i dobrze gadasz !.Ja tam dupe serwisowi zawracam i tak długo bede zawracał aż problemy zostaną zlikwidowane, bo szczerze mówiąc też mnie pare rzeczy irytuje np: to co mówiłeś o przeglądarce i pare innych.

Offline

 

#6 2008-04-12 17:20:32

Rev

Sitfak Team (Moderator)

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Małe niedogodności.

Odezwe mam. Zamiast gadac o zespolach, koncertach etc. w off topicu można by założyć odzielny dział "inne zespoły" czy cóś. Ale na razie jak nas jest trzech to nie jest to niezbędne ani konieczne.


"...We are showing our palms
We are showing our hearts
And we make your thoughts real..."

Offline

 

#7 2008-04-20 21:12:21

monix

Staly Bywalec

3579677
Skąd: Olkusz i Kraków poniekąd
Zarejestrowany: 2008-02-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Małe niedogodności.

Uhuhu. To tak.
Zastanawiam się nad ilością działów - tych angielskich. Nie znam się i nie wiem jak z zapotrzebowaniem i jak to wygląda poza granicami (śmiem sądzić, że słabiej niż w PL ), ale czy każdy temat musi być identycznie po angielsku? Póki co jakaś okrojona 'englisz section' może by starczyła?

Ponadto dobrze wygląda na forach podzielenie tematów na działy: ToteM, Off Topic (i tu podzielić na Muzyka/Koncerty i Hyde Park ! - słuszna uwaga post wyżej, oraz może Community, czyli o forumowiczach ), Forum (to przykład, może znajdzie się inny sensowny podział, ale z takowym wygląda funkcjonalniej).

I koniecznie zróbcie coś z tym nieodznaczaniem się nowych nieprzeczytanych postów. Przy większej ich ilości ciężko będzie dojść, co zostało do przeczytania. Na phpBB nie spotkałam się z takim problemem, więc mam nadzieję, że goście od pun nie będą gorsi. Bo tak nie może być ;]

Jakbyście natknęli się na jakiegoś miłego grafika, to może by zrobił jakies bardziej wyczesane logo forum :-) A, a da się zrobić tak, żeby to przy okazji był też link do głownej strony forum? To generalnie ułatwienie takie życia

W opisach działów pousuwajcie kropki po znakach zapytania, i "trzeba", nie "trza"

W ogóle Wasze avatary są takie "podobne", drogi szitfaktimie, że będę Was brała za jednego użytkownika

No, to tak mi się w oczy teraz rzuciło. Nie, że grymaszę - szacun za forum :-) (tak czekałam, aż ktoś je w końcu zrobi) i nie wymądrzam czy cuś , ale takie standardy, powiedzmy, ogólnie są na forach, i człowiek przywyka. Zresztą kobiece oko zawsze sie przyda


Bo ciemność sama w sobie nie istnieje. Jest tylko wynikiem braku Światła.

...: www.totem.metal.pl :...
...: FRONTSIDE community :...

Offline

 

#8 2008-04-20 21:48:23

Dharkh

Sitfak Team (Administrator)

597271
Skąd: Zło(tów)
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Małe niedogodności.

Dzięki za uwagi .Angielską wersje napewno okroimy troche, bo niektóre tematy są rzeczywiscie zbędne.Ograniczymy sie do takich podstawowych.Co do podziału forum też da sie zrobić.Natomiast z tym nieodzanaczaniem sie postów narazie jest klapa.Co do logo to tu już wyższa filozofia, ale jeśli jakieś tam nowe bedzie to da sie zrobić żeby był to przy okazji link do strony głownej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora